Wat (eveneens imho) categorisch onder het tapijt geveegd wordt zijn de mogelijkheden bij het gebruik van aanhangers/caravans.
![Sad :(](./images/smilies/icon_e_sad.gif)
Veel automerken hebben de laatste jaren het toegestaan trekgewicht drastisch omlaag gebracht, sommige staan zelfs op 0kg.
Uit de weinige testen die er zijn mag je opmaken dat een actieradius van zo'n 250km de limiet wel ongeveer bereikt is.
Mocht je denken "dan laad ik hem op de (doorgangs)camping 's nachts wel even op dan gaat het verblijf wel iets langer duren dan je gewend was als de max. stroomafname 4 of 6A is.
Aangezien juist Nederland bekend staat als een caravanland bij uitstek ben ik heel benieuwd hoe dit zich de komende jaren gaat ontwikkelen, zoals het nu lijkt moet je naast een elektrische auto er voor dat doel er een benzine/diesel naast hebben.
De hele materie zal ook gevolgen hebben voor aannemers/loonwerkers e.d. mensen die dagelijks voor hun beroep rijden met aanhangers tot 3,5ton, er is straks niet een meer die dat nog aan de haak mag hebben.
![Sad :(](./images/smilies/icon_e_sad.gif)
Groet Henk